Data następnego kursu

14 października 2021 godz.18:00, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Okólna 14, sala nr 13. tel. kontaktowy 509 032 707
 

Co mówią nasi kursanci

Gorąco polecam szkolenia w tym ośrodku. Szkolenie przebiega profesjonalnie a materiały ze szkolenia rzetelnie przygotowują do egzaminu. Na szczególne uznanie zasługuje sprawna organizacja szkoleń oraz elastyczność wykonawcy na etapie ich planowania. Pozdrawiam

~Bartosz Dębski

Egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem 8) Pan Darek uczy myślenia za kierownicą, a nie tylko przygotowuje do egzaminu „byle zdać”. Zajęcia teoretyczne prowadzone ciekawie, dużo nauki na przykładach i dyskusji na ich temat. Jazdy w przyjemnej atmosferze, zarówno z panem Darkiem jak i panem Mariuszem. Anielska cierpliwość do kursanta, szczególnie gdy zadawane jest milion pytań, a niektóre z nich po raz n-ty. Na każde odpowiada wyczerpująco. Polecam serdecznie!

~Patrycja Bałdyga

Tutaj nie ma rzeczy niemożliwości, egzamin zdany za pierwszym podejściem!�
Profesjonalne podejście, w miłej atmosferze.
Chapeau bas Panie Darku!

~Monika Kłapkowska

POLECAM KAŻDEMU! Ja sam wróciłem do zdawania prawka po 12 latach! Wystarczyło 9 godzin ( słownie dziewięć) jazd doszkalających, żeby zdać od razu. Pan Darek charakteryzuje się gigantycznym spokojem, super wyczuciem potrzeb kursant i idealnie potrafi wytłumaczyć wszystkie zagadnienia. W mniej niż minutę wpoił mi jeden z najważniejszych nawyków kierowcy. Jego profesjonalne podejście oraz olbrzymia znajomość przepisów szybko wyprowadzą każdego kursanta na prostą!

~Kamil Chudzik

Egzamin po kursie zaliczony za pierwszym razem. P. Darek cechuje się profesjonalnym podejściem do kursanta. Wszystko jasno tłumaczy – nie tylko jak powinno prowadzić się pojazd, ale również jak myśleć/zachowywać się podczas jazdy. Do tego bardzo bardzo miła atmosfera.

~Marcin Pluciński

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto chce uzyskać prawo jazdy.
W moim przypadku po 3 nieudanych podejściach do egzaminu praktycznego korzystając z innej szkoły nauki jazdy po roku przerwy przesiadając się do Pana Darka i biorąc dosłownie 6 godzin doszkalających przed egzaminem,wynik egzaminu pozytywny :). Profesjonalne podejście do kursanta wszytko jasno tłumaczone, nauka nie tylko jazdy ale i myślenia podczas prowadzenia samochodu i co najważniejsze z uśmiechem na twarzy idzie się na jazdy.
Pan Darek profesjonalista w swoim fachu, super facet. Polecam w 1000%
Jeszcze raz dziękuje i Pozdrawiam :)

~Claudine Anita Kurpik

Nie ma takiego przepisu którego to Darek by nie znał, zdarzenia drogowego którego by nie przewidział, I manewru którego by nie nauczył. Rzeczy niemożliwe do nauczenia się u innych u Darka zajmują maksymalnie 15 minut. Człowiek z charyzmą i niespotykanym darem przekazywania wiedzy, do tego fantastycznym poczuciem humoru, po każdych jazdach człowiek wracał do domu z bananem na twarzy :) kazdy kto wybierze ta szkole jazdy jest juz wygrany na starcie. Szczerze polecam poznać Darka, człowieka-orkiestrę:)

~Aleksandra Chojnowska

Profesjonalne podejście. Zdałam za pierwszym razem w Warszawie! Polecam wszystkim

~ania1997

3 lata temu uczęszczałem na kurs na kategorię B. Zdałem za pierwszym razem. Wróciłem ponownie aby nauczyć się jeździć na motorze. Instruktor Darek przygotował mnie doskonale. Prawo jazdy kategorii A zdane za pierwszym razem

~piter89

Mam 45 lat. Prawo jazdy zdałam już dawno, ale bałam się jeździć po Warszawie. Kolega polecił mi instruktora Darka. Dzięki jazdom doszkalającym bez problemu pokonuję drogę z domu do pracy, przejeżdżając przez zatłoczone centrum Warszawy.

~kasianowakowska

Bardzo dobra szkoła. Dzięki nim nie musiałem jeździć do Ostrołęki aby zdać prawko! Dzięki!

~adam

Rozpoczął się kurs motocyklowy. Zapraszamy !

Samochód egzaminacyjny

Od lipca 2020 r posiadamy najnowszy model Hyundai i20 z funkcją START-STOP. Model ten jest bardziej wymagający od swojego poprzednika, którego pozostawila większość Ośrodków Nauki Jazdy. Zachęcamy do szkolenia na nowym i20
Dariusz Chmielewski

Nowy motocykl egzaminacyjny

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie od wakacji 2020r. jedyny obowiązujacy motocykl w kategorii A oraz A2 to Yamaha MT07. Lekki, zwinny, łatwiejszy w prowadzeniu od swojego poprzednika co znacznie ułatwia zdawanie.
Dariusz Chmielewski

Usługi

Kursy kat. A2

Prawo jazdy kat. A2:
 • umożliwia dostęp do maszyn z jednostkami napędowymi o mocy nie większej niz 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg.
 • kurs na prawo jazdy kat. A2 można rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 18-go roku życia.

Kursy kat. A

Prawo jazdy kat. A uprawnia do kierowania:
 • motocyklem;
 • pojazdami określonymi dla prawa jazdy kat. AM;
 • zespołem pojazdów złożonym z pojazdu określonego dla kat. A oraz przyczepy;
 • motocyklem trójkołowym o mocy przekraczającej 15 kW (minimalny wymagany wiek: 21 lat).
Wymagany minimalny wiek do uzyskania uprawnień:
 • 24 lata;
 • 20 lat dla osób posiadających prawo jazdy kat. A2 od co najmniej 2 lat
 

Kursy kat.B

Prawo jazdy kat. B uprawnia do kierowania:
 • pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla;
 • w/w pojazdem z przyczepą lekką;
 • w/w pojazdem z przyczepą inną niż lekka, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu nie przekroczy 3500 kg.
 • zespołem pojazdów, złożonym z pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3500 kg z przyczepą inną niż lekka, którego łączna dopuszczalna masa całkowita przekracza 3500 kg, ale nie przekracza 4250 kg.
 • ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym również z przyczepą lekką.
Wymagany minimalny wiek do uzyskania uprawnień: 18 lat.
 
 
 

Kilka istotnych faktów

0
Data założenia
0
Procent zdawalności egz. praktycznych
0
Procent zdawalności egz. teoretycznych
0
Wiek najstarszego kursanta

Nasze zalety

Duży nacisk kładziemy na ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji oraz podążanie za nowymi przepisami prawa oraz regulacjami w stosunku do Ośrodków Szkolenia Kierowców. Nasz ośrodek charakteryzuje się niebywałą znajomością przepisów ruchu drogowego oraz indywidualnym podejściem do klienta. Wysoki nacisk kładziemy zarówno na wiedzę teoretyczną jak i praktyczną.
Przepisy:
Teoria:
Praktyka:
Wolontariat:
Edukacja:

Wiadomość od managera ośrodka

Moją misją jest edukacja. Ośrodek Szkolenia Kierowców, który prowadzę to firma szczycąca się wysokim poziomem nauczania kandydatów na przyszłych kierowców. Moim celem jest przekazanie wiedzy teoretycznej, przygotowanie do egzaminu praktycznego. Instruktorzy, którzy współpracują z ośrodkiem są wyselekcjonowani pod kątem dostosowywania toku nauki do indywidualnych predyspozycji i potrzeb kursanta.
Dariusz Chmielewski

NUMER KONTA

Opłaty za kurs prawa jazdy należy dokonywać na numer konta: ING BANK ŚLĄSKI 40 1050 1025 1000 0092 1577 2071

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości